Абонплата кожний додатковий телеприймач (За винятком послуги IPTV) – 0,00 грн

Первинне підключення* одного абонента до телемережі:

в 5-поверхових будинках – 270 грн

в приватних будинках (особняк) – 300-1000 грн
(в залежності від місця розташування будинку відносно мережі кабельного телебачення)

Повторне підключення*:

Після заяви – 0,00 грн

Після відключення – 90 грн

Додаткові послуги, такі як: переключення з пакета на пакет з меншою абонплатою, підключення і налагодження 2 (двох) і більше ТВ приймачів без врахування вартості матеріалів – 50 грн

Отримай найвищу швидкість і якість

вже зараз

Цифрове кабельне телебачення

Цифрове кабельне телебачення поступово приходить на заміну аналоговому. Розберемося, як налаштувати його у себе на телевізорах. Потрібно впевнитися, що телевізор підтримує необхідний формат мовлення. Цифрове телебачення транслюється в форматі DVB C (кабельне телебачення).

Практично будь-яке сучасне кабельне телебачення транслює канали в форматі DVB C. Більшість сучасних телевізорів, таких як LG, Philips, Samsung та інші  підтримують цей стандарт за замовчанням. Якщо у вас старий телевізор, то для перегляду цих каналів необхідно придбати спеціальний приймач (ресивер).

Пошук цифрових каналів на SAMSUNG

Налаштування у різних марок телевізорів доволі ідентичне. Розберемося, як правильно провести цю операцію. Якщо в переліку країн відсутня Україна,  необхідно вибрати Фінляндію або Німеччину. Якщо знадобиться вказати додаткові налаштування пошуку, то вводьте наступні параметри:

  1. Тип модуляції – 256 QAM
  2. Швидкість передачі/потоку – 7000 Кб
  3. Частота в межах 300-500 Мгц
  4. Мережевий пошук – вкл.

Якщо всі дані введені правильно, то відбудеться налаштування. Якщо телевізор або зовнішній приймач підтримує мережевий пошук, то нічого вводити не потрібно, все налаштується автоматично.

Можна скористатися ручним введенням параметрів, для цього необхідно в Меню – Налаштування вручну – Налаштування цифрових каналів – ввести наступні параметри:

 1. – Тип модуляції – 256 QAM
 2. Швидкість передачі/потоку – 7000 Кб
 3. Частота 367250, 375250, 383250, 391250 (почергово кожну частоту).

 

Пошук цифрових каналів на LG

Меню LG інтуїтивно зрозуміле, на відміну від багатьох інших конкурентів. Для початку пошуку необхідно зайти в пункт меню Опції – Налаштування – Автопошук, вибрати в якості джерела кабель для DVB C. За необхідності ввести параметри модуляції, швидкості передачі та частоти. Для LG в якості країни ще можна спробувати вибрати Францію чи Швецію.

Пошук цифрових каналів на PHILIPS

Для Philips треба зайти в меню – Конфігурація – Налаштування – Налаштування каналу – Автоматичне налаштування – Переналаштування каналів. Після вибору країни задаємо джерело мовлення – кабельне телебачення.

Якщо в процесі налаштування у вас виникнуть труднощі, то ви завжди можете зателефонувати на гарячу лінію техпідтримки, де наші кваліфіковані спеціалісти нададуть вам допомогу.

Перевагами цифрового мовлення є зменшення перешкод при перегляді телевізора, покращення якості звуку і відео, додаткові можливості (можна вибрати мову перегляду, субтитри та ін.).

Головною відмінністю цифрового кабельного телебачення є те, що картинка завжди відображається на 100% чітко. Якщо приймач не може розкодувати сигнал кабельного телебачення через велику кількість перешкод, то телевізор просто повідомить про помилку. Тому звичних перешкод, шипіння та іншого «шуму» при перегляді не буде.

Ще однією перевагою цифрового телебачення є те, що програми і фільми можна переглядати в HD якості, що не може забезпечити аналогове телебачення.

Послуга IPTV

Способи підключення

 1. Якщо ваш телевізор працює на операційній системі Android, то для налаштування IPTV вам необхідно встановити додаток Stalker. В цьому можуть допомогти наші спеціалісти (ця послуга коштує 50 грн.)
 2. Якщо ваш телевізор працює на системі Smart-TV від виробника Samsung, Sony, LG і т.д., то необхідно придбати приставку IPTV Smart-TV Android Box. ЇЇ можна придбати в офісі IZI MEDIA. Вартість приставки 1100 грн.