Про нас

Компанія ТОВ «Сіті Медіа Груп» :

  • Швидкісний інтернет
  • Телебачення

ТОВ «Сіті Медіа Груп» надає послуги в сфері високошвидкісного доступу до мережі Інтернет у Чернівецькій області з 2010 року. За якісну роботу протягом користувачі визнають ТОВ «Сіті Медіа Груп» як «надійного і доступного інтернет-провайдера в Чернівцях » та області.
В місті Чернівці інтернет давно став частиною життя людей. Більшість людей звикли купувати в мережі товари будь-якого роду – від продуктів харчування і одягу до меблів і техніки. Це дуже зручно, згодні? Але неякісне з’єднання може стати великою проблемою, Ваш шопінг буде зірвано. Чи були у вас ситуації, коли через поганий інтернет доводилось по декілька разів заповнювати різні форми, потім повторно їх надсилати і як результат – білий екран. Компанія ТОВ «Сіті Медіа Груп» позбавить Вас від проблем такого роду і забезпечить найкраще інтернет-з’єднання у Вашому районі. На даний час є можливість надавати широкосмуговий доступ до мережі Інтернет в 4 населених пунктах нашої області: м. Чернівці, с. Біла, с. Стрілецький кут, с. Ревне.

Телебачення м. Чернівці від нашої компанії надається ще з 2007 року. Перелік телеканалів втамує потреби навіть найбільших гурманів ТВ. В даний час пропонуємо до перегляду понад 60 каналів кращих телевізійних каналів різного формату та тематики, Вам буде що подивитись. Характерною рисою нашої компанії є якість та надійність. Головний акцент ми ставимо саме на те, щоб кожен з наших клієнтів був задоволений нашими послугами.

Варто відмітити, що спеціалісти нашої компанії регулярно підвищують свій професійний рівень. Ми постійно підвищуємо якість сервісу, аби досягти максимального комфорту для наших абонентів. Замовляйте пакети послуг і бажаємо приємного користування.