Про нас

Компанії ТОВ «Сіті Медіа Груп» та ТОВ «Медіа Сіті Ком» пропонують послуги різного характеру:

  • Швидкісний інтернет
  • Кабельне телебачення

logo GroupТОВ «Сіті Медіа Груп» надає послуги в сфері високошвидкісного доступу до мережі Інтернет у Чернівецькій області з 2006 року. За якісну роботу протягом 10 років користувачі визнали ТОВ «Сіті Медіа Груп» як «надійний і доступний інтернет-провайдер в Чернівцях » та області.
В місті Чернівці інтернет давно став частиною життя людей. Більшість людей звикли купувати в мережі товари будь-якого роду – від продуктів харчування і одягу до меблів і техніки. Це дуже зручно, згодні? Але неякісне з’єднання може стати великою проблемою, ваш шопінг буде зірвано. Чи були у вас ситуації, коли через поганий інтернет доводилось по декілька разів заповнювати різні форми, потім повторно їх надсилати і як результат – білий екран. Компанія ТОВ «Сіті Медіа Груп» позбавить вас від проблем такого роду і забезпечить найкраще інтернет-з’єднання у вашому районі.На даний час є можливість надавати широкосмуговий доступ до мережі Інтернет в 4 населених пунктах нашої області: м. Чернівці, с. Біла, с. Стрілецький кут, с. Ревне.

Телебачення м. Чернівці від нашої компанії надається ще з 2007 року. Перелік телеканалів втамує потреби навіть найбільших гурманів ТВ. Кожен клієнт може обрати для себе саме той пакет послуг, який підійде йому найбільше. Можна замовити трансляцію як економ-варіанту, так і преміум класу. На даний час ТОВ «Медіа Сіті Ком» пропонує до перегляду більше 70 каналів різного формату та тематики, вам буде що подивитись. Обравши нас, ви раз і назавжди забудете про перемикання телеканалів по другому, третьому колу, шукаючи хоч щось цікаве. Характерною рисою нашої компанії є якість та надійність. Головний акцент ми ставимо саме на те, щоб кожен з наших клієнтів був задоволеним послугами ТОВ «Медіа Сіті Ком».

Варто відмітити, що спеціалісти компаній ТОВ «Сіті Медіа Груп» та ТОВ «Медіа Сіті Ком» регулярно підвищують свій професійний рівень, щоб досягти ідеально комфортних послуг для вас, наші дорогі клієнти. Ми постійно підвищуємо якість сервісу, аби досягти максимального комфорту для наших абонентів. Замовляйте пакети послуг і бажаємо приємного користування.