Способи оплати

Ви маєте можливість скористатися декількома варіантами внесення коштів на Ваш особистий рахунок

Інтернет

Онлайн оплата

 • через особистий кабінет користувачаhttps://my.izi.cv.ua. Здійснивши авторизацію, обираєте пункт меню  “Оплата Visa/MasterCard”. Вказуєте дані Вашої картки для розрахунку і здійснюєте оплату;
 • за допомогою Приват24. Для оплати необхідно вказати ідентифікатор – Ваш логін доступу до мережі Інтернет. Вказуєте дані Вашої картки для розрахунку і здійснюєте оплату;

Термінали самообслуговування

 • через термінал ПриватБанку. В головному меню обираєте розділ Комунальні платежі/ Інтернет/ “IZI media”. Для оплати необхідно вказати ідентифікатор – Ваш логін доступу до мережі Інтернет.
 • через термінали ФК Система . Для оплати необхідно вказати ідентифікатор – Ваш персональний платіжний код.
 • через термінали EasyPay. Для оплати необхідно вказати ідентифікатор – Ваш персональний платіжний код.

Готівка

 • через касу будь-якого банку (рекомендуємо через ПриватБанк, так як Ви сплачуєте меншу комісію за надання їхніх послуг і кошти перераховуються швидше, на відміну від інших банків), використовуючи реквізити компанії, вказавши прізвище та адресу абонента.

Реквізити

ТОВ “Сіті Медіа Груп”
Код: 38595847
IBAN: UA143052990000026007041805356
МФО: 356282

Ви можете щомісяця отримувати нагадування про оплату через SMS-повідомлення. Для цього Вам необхідно вказати номер для SMS-розсилання під час підключення, в офісі нашої компанії або в телефонному режимі.

Зверніть увагу! Якщо Ваша послуга доступу до мережі Інтернет була заблокована через несплачений рахунок, Ви можете самостійно зняти блокування за допомогою послуги “Тимчасовий доступ” через Ваш “особистий кабінет https://my.izi.cv.ua” і користуватися послугою доступу до мережі інтернет протягом 3 днів. Перевірити баланс рахунку абоненти можуть в особистому кабінеті https://my.izi.cv.ua.” або зателефонувавши в службу підтримки:
095 779 20 84  
096 779 20 84  

Телебачення

Онлайн оплата

 • За допомогою Приват24. В призначенні платежу вказуєте № договору, адресу та прізвище абонента.

Термінали самообслуговування

 • Через термінал ПриватБанку. В головному меню обираєте розділ Комунальні платежі/Кабельне телебачення/”Медіа Сіті Ком”. Після цього на екрані з`являться чотири поля для введення інформації. Вводити № договору, адресу, прізвище та суму платежу;
 • Через термінали EasyPay. Для оплати натискаєте на кнопку “Медіа Сіті Ком”, яка знаходиться в розділі телебачення та вказуєте № договору та адресу. № договору Ви можете отримати, зателефонувавши до служби техпідтримки нашої компанії за телефонами: 095 779 20 84 , 096 779 20 84;
 • Через термінал ощадбанку. В головному меню обираєте розділ Телебачення / “Медіа Сіті Ком”. Після цього з’явиться вікно Персональний кабінет, в якому треба ввести № договору, адресу, прізвище та суму платежу.

Готівка

 • Через касу будь-якого банку (рекомендуємо через ПриватБанк, так як Ви сплачуєте меншу комісію за надання їхніх послуг і кошти перераховуються швидше, на відміну від інших банків), використовуючи реквізити компанії, вказавши № договору, адресу та прізвище абонента.

Реквізити

ТОВ “Медіа Сіті Ком”
Код: 37596792
IBAN: UA583052990000026007041803400
МФО: 356282 ЧФ ПриватБанк