Шановні абоненти, пропонуємо Вам взяти участь в бонусної програмі «Приведи друга». Ви маєте можливість підключити своїх друзів до мережі City Media Group і при цьому отримати бонуси в розмірі 100 грн. для себе. Більше друзів — більше бонусів!

Умови:

У рамках акції «Приведи друга», кожен існуючий абонент, що порекомендував своєму знайомому підключитися до швидкісного інтернет від ТОВ «Сіті Медіа Груп», отримує бонус — 100 гривень на абонентський рахунок, за умови, що є технічна можливість та новий абонент підключається до мережі.
При оформленні договору на підключення Ваш друг повинен вказати вашу адресу. Після підключення, існуючий абонент отримуює бонуси на свій особистий абонентський рахунок.

Обмеження:

Зазначені кошти можуть бути витрачені виключно на послуги доступу до мережі Інтернет, не можуть бути повернуті готівкою або переведені до іншого абонента.
При розірванні договору, нараховані акціонні кошти анулюються не залежно від давності їх нарахування.
Новий абонент може взяти участь у програмі тільки один раз, після цього він може необмежену кількість разів брати участь у програмі в якості існуючого абонента та рекомендувати підключитися друзям, родичам, знайомим.

Акція є безстроковою.